NHL.cz na Facebooku

VIDEO: Pastrňák svou akcí zesměšnil hráče Capitals

24. května 2:49

Jan Šlapáček

Nejlepší akce letošního play-off? David Pastrňák se ve druhé třetině utkání mezi Washingtonem a Bostonem pustil do individuální akce, která ze sedadla či gauče zvedla nejednoho fanouška.

Na úvodní gól se ve Washingtonu čekalo do třiadvacáté minuty a k nevoli místních fanoušků se o něj postaral český útočník David Pastrňák.

Hvězda Bruins ukázala v útočném pásmu svoji šikovnost a skvělé myšlení a poslala Boston do vedení. Pastrňák se nejdříve uvolnil na levém kruhu kličkou, při níž si puk prohodil mezi nohama, následně si zpoza branky vyjel před brankoviště, odkud pohodově poslal kotouč za Samsonova.

Bránící hráči se při této akci doslova proměnili v tréninkové kužely.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

'];