bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Hájek bojuje o NHL, míří na zkoušku do Pittsburghu

30. srpna 2023, 13:40

Marek Hedbávný

Obránce Libor Hájek po vypršení smlouvy s Rangers zůstával dva měsíce bez angažmá. Nyní se pokusí kontrakt vybojovat v Pittsburghu, kde podstoupí try-out.

Hájek loni pendloval mezi hlavním týmem Rangers (16 utkání s bilancí 1+0) a jejich farmou v AHL v Hartfordu (29 zápasů, 2+5).

V NHL ve své kariéře zapsal dohromady 110 startů. Nadějně to vypadalo zejména v sezoně 2020/2021, kdy našel stabilní místo v základní sestavě New Yorku, pak se ale vše vrátilo do starých kolejí: tedy k neustálému přesouvání z AHL do NHL a zase zpět.

Teď to pětadvacetiletý bek zkusí jinde.

Kromě Hájka si Pittsburgh v přípravném kempu otestuje také zkušeného zadáka Marka Pysyka. Konkurence v obraně Penguins je nicméně značná: jisté místo mají Erik Karlsson, Kris Letang, Ryan Graves, Marcus Pettersson a Pierre Olivier-Joseph. O dvě zbývající místa na soupisce pak zabojují Chad Ruhwedel, Ty Smith, Mark Friedman či Will Butcher.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.