bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Šestice týmů měla projevit zájem o Nečase

25. května 9:48

Josef Potůček

Dostředivý vítr stáčený Coriolisovou silou nabírá v Carolině na síle. Po prodloužení spolupráce s hlavním trenérem a konci generálního manažera zde přichází na přetřes budoucnost některých hráčů.

V Raleigh je očekáváno velmi perné léto. Po dalším vyřazení z druhého kola play-off, tentokrát proti newyorským Rangers, Hurricanes nehodlají nadále přešlapovat na místě. 

Na veřejnost prosákla zpráva, že GM Don Waddell (před jeho koncem v organizaci) dostal svolení jednat s ostatními týmy o volných pracovních místech. Údajně tak již činí v Columbusu, kde po propuštění finského stratéga Jarmo Kekäläinena poptávají schopného manažera. 

Domnělý rychle rotující bouřkový systém má nabrat nový směr též bez Martina Nečase, který nespokojen se svým vytížením měl před pár dny požádat o výměnu.

Ve vyřazovací části dohrával až ve třetím sledu po boku Jacka Druryho a Jordana Martinooka, přičemž se netajil ambicí hrát v top lajně a v první přesilovkové formaci. To by mu mělo být umožněno v jiném týmu.

Podle dobře obeznámeného insidera Davida Pagnotty už šest mužstev oslovilo vedení Canes ohledně potencionální výměny: Calgary Flames, Montreal Canadiens, Philadelphia Flyers, Nashville Predators, San Jose Sharks a Utah.

Ve všech těchto týmech by byl Nečas jistě vítanou posilou. Zůstává ovšem otázkou, zda by se dočkal typu role, v kterou doufá, že by měl hrát. 

V této sezóně Nečas vstřelil v 77 zápasech 24 branek a přidal 29 asistencí. V létě se stane omezeným volným hráčem a bude tak požadovat novou smlouvu.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.