bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Špatné zprávy: Chytil si už v letošní sezoně nezahraje

28. ledna 22:15

Marek Hedbávný

Filip Chytil do zbytku letošní sezony v NHL nezasáhne. Vyloučená je tím pádem i jeho možná účast na domácím mistrovství světa. Rangers o zdravotním stavu českého útočníka informovali v tiskové zprávě.

„Naší prioritou je Filipovo zdraví. Budeme ho dál plně podporovat s cílem jeho návratu pro sezonu 2024/2025," stojí v krátkém prohlášení. 

Připomeňme, že Chytil letos v NHL odehrál jen deset utkání. Od listopadu je na marodce, přes svátky se dokonce vrátil rehabilitovat domů do Česka.

Minulý týden se v bezkontaktním dresu zapojil do tréninkového procesu v New Yorku, jenže...

Hned druhý den se jeho zdravotní stav výrazně zhoršil. Chytil se údajně bez cizího zavinění skácel na led a do kabiny ho museli doprovodit spoluhráči.

Rangers vyhlásili na dva dny informační embargo, teď je ale – po důkladném zhodnocení – jasné, že pro Chytila sezona skončila.

Je veřejným tajemstvím, že se čtyřiadvacetiletý centr potýká s vážnými následky po sérii otřesů mozku, jeden z nich utrpěl i na posledním mistrovství světa.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.