bahis siteleri

NHL.cz na Facebooku

Turnaj čtyř velmocí začne 12. února, vyvrcholí v Bostonu

9. června 10:00

Marek Hedbávný

Obdoba Světového poháru, tentokrát jen mezi čtyřmi zeměmi USA, Kanadou, Švédskem a Finskem, zná rozpis utkání. Začne se 12. února v Montréalu a finále je na programu 20. února v Bostonu.

Chystaná akce ponese název 4 Nations Face-Off. Úřadující mistři světa Češi na ní pozvánku nedostali, v NHL totiž nemají tolik hráčů jako čtyři výše zmíněné národy, přičemž turnaje se mohou zúčastnit pouze zástupci této soutěže.

Hrát se bude podle pravidel NHL, body se ale budou udílet po vzoru evropských soutěží: to znamená za výhru v normální hrací době tři body, nikoliv jenom dva. První dva týmy po základní části postoupí do finále, o třetí místo se hrát nebude. Vstupenky zatím v prodeji nejsou.

Půjde o první měření hvězd NHL na mezinárodní scéně od Světového poháru v roce 2016. Už v pátek 28. června budou oznámena první jména na soupiskách – každá reprezentace zveřejní v den začátku draftu do NHL šest jistě nominovaných hráčů.

Program 4 Nations Face-Off

Středa 12. února:
20:00 Kanada – Švédsko (Montréal)

Čtvrtek 13. února:
20:00 USA – Finsko (Montréal)

Sobota 15. února:
13:00 Finsko – Švédsko (Montréal)
20:00 USA – Kanada (Montréal)

Pondělí 17. února:
13:00 Kanada – Finsko (Boston)
20:00 Švédsko – USA (Boston)

Čtvrtek 20. února – finále:
20:00 ? – ? (Boston)

Časy utkání jsou uváděny v tamějším čase, v Česku bude o šest hodin více.


Share on Google+

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@nhl.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz

© Copyright - Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.